Trumpi faktai

Botaninis pavadinimas: Angelica sylvestris 'Vicar‘s Mead'

Lietuviškas pavadinimas:  Miškinis skudutis

Aukštis:  100 – 150 cm 

Plotis: 70 - 90 cm

Žiedų spalva: rausva

Lapijos spalva: tamsiai žalia, purpurinė

Žydėjimo laikas:  VIII – IX

Saulės įtaka:  saulėta, dalinai pavėsinga

Dirva: derlinga, pralaidi, priemolis

Drėgmės kiekis dirvoje: vidutiniškai drėgna, drėgna

Zonos:   5 – 9  

Pritaikymas: Pavėsingose pakrantėse, sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose  projektuose. Dera su įvairaus aukščio  dekoratyviniais augalais, įvairiuose spalviniuose deriniuose, masyvuose.


Išplėstinis aprašymas:

Didelį susižavėjimą kelianti daugiametė gėlė. Išraiškingi ne tik žiedynai, bet ir lapija. Keras dekoruotas paslaptingos purpurinės spalvos, stambiais, dantytais lapais bei stačiais, tuščiaviduriais stiebais. Antraisiais metais skudutis pasipuošia nuostabiais žiedais; išgaubtais, dideliais, rutuliškos formos skėčiais. Žydintis krūmas atrodo išties įspūdingai: purpuriniai stiebai lyg fejerverkai išaunantys rausvų žiedų purslus. Nepakartojama kero spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukia pačių išrankiausių sodo gerbėjų akis. Tai puikus akcentinis augalas gėlyne, kurio skėtiniai žiedynai ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio.

Kaip ir laukinis miškinio skudučio giminaitis, puikiai auga derlingame, drėgmę sulaikančiame dirvožemyje, toleruoja pavėsingas gėlyno vietas. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą

Angelica / Skudutis VICAR‘S MEAD

  • Prekės kodas: 12101905
  • Prieinamumas: Neturime
  • 10.90€


Galimi pasirinkimai