Išankstiniai prieš sezoniniai augalų užsakymai PDF Spausdinti El. paštas

Išankstinio  prieš sezoninio užsakymo pateikimo tvarka

  1. Užsakymą galima pateikti internetinės parduotuvės www.daugiametes.lt,el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai   pagalba arba telefonu 8 611 10224, prašome skambinti tik darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 16.00 val.
  2. Pavasarį, kuomet  oro sąlygos bus tinkamos vegetaciją pradėjusių augalų išsiuntimui, parduotuvės  www.daugiametes.lt  darbuotojas susisieks su Klientu ir patvirtins užsakytų augalų būklę, tuo pačiu suteiks informaciją apie reikalingą apmokėjimui pinigų sumą. (galima sumokėti išankstiniu apmokėjimu tiesiai į parduotuvės sąskaitą arba apmokėti atsiimant siuntą)
  3. Klientas raštišku sutikimu patvirtina, kad užsakytus augalus galima išsiųsti arba gali prašyti atidėti išsiuntimą iki nustatyto termino (išskyrus augalus atviromis šaknimis).
  4. Išankstiniai  prieš sezoniniai užsakymai išsiunčiami 14 dienų laikotarpyje, nuo Kliento sutikimo išsiųsti augalus  patvirtinimo.
  5. Parduotuvė www.daugiametes.lt neįsipareigoja pateikti į pardavimą visų siūlomų augalų (gali būti, kad dalis siūlomų augalų neperžiemos). Apie trūkstamus augalus, Klientas visada  bus informuojamas, kad priimtų tolimesnį sprendimą : trūkstamą augalą keičiame kitu, siunčiame be užsakyto augalo arba išvis anuliuojame prieš sezoninį užsakymą.

Svarbi informacija:

  1. Prieš sezoniniams užsakymams nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
  2. Siunčiame tik tuos augalus,  dėl kurių  esame pilnai įsitikinę, kad jie tinkamai peržiemojo.
  3. Visi augalai turi nuorodas, dėl pardavimo termino pradžios, todėl galima suformuoti vieną užsakymą, kurį mes   paskirstysime  į dalis, pagal protingo pardavimo laiko terminus. Visą informaciją pateiksime Kliento nurodytu e-pašto adresu.
  4. Iškilus kokiems nors klausimams, prašome skambinti telefonu:8 611 10224 (9.00 val. - 16.00 val.).
  5. Jeigu Klientas pageidauja, koreguoti  išankstinį prieš sezoninį  užsakymą, gali tai padaryti telefonu  8 611 10224 arba išsiunčiant laišką e- pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , pateikdamas užsakymo numerį ir pageidaujamų pakeitimų sąrašą.  Daugiametes.lt  darbuotojas  užpildys pasikeitimus, o Klientas gaus koreguoto užsakymo patvirtinimą. 

Registruotiems