Pristatymas PDF Spausdinti El. paštas

Augalus pradedame siųsti nuo kovo 20 dienos (priklausomai nuo oro sąlygų) iki spalio 30 dienos. Iškilusius, nenumatytus daugiametes.lt portale, klausimus padėsime spręsti telefonu 8-611-10224, darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, 9 -16 valandomis. Vieno užsakymo metu, perkant keletą augalų, už pristatymą mokame tik vieną kartą.

Svoris
Svoris iki 30 kg
Siuntimo išlaidos – išankstinio apmokėjimo metu.8,00 Eur
Siuntimo išlaidos – apmokant kurjeriui8,00 Eur

Dėl užsakymų, viršinančių 30 kg normatyvus, informuosime papildomai.

Specialiai supakuotus augalus išsiunčiame nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo patvirtinimo.

Iš visų auginamų augalų, jūsų pateiktam užsakymui atrenkame pačius gražiausius augalus, pagal numatytą vazonėlio dydį. Tačiau nuo mūsų valios nepriklauso augalų natūralaus vystymosi procesas ir, aišku savaime, jų išvaizda. Dirbtinomis sąlygomis pražydusios ar anksčiau pradėjusios vegetaciją daugiametės gėlės yra mažiau atsparios ligoms ir šalčiui. Todėl siunčiamų augalų išvaizda tiesiogiai priklauso nuo jų natūralaus vystymosi proceso būklės. Rekomenduojame kovo/balandžio mėnesiais atkreipti dėmesį į tuos augalus, kurie dar tik pradeda vegetaciją jūsų gėlyne - atsiųsti augalai atrodys taip pat. Nuotraukos, kurios yra pateiktos internetinės parduotuvės kataloge, atvaizduoja augalus jų brandoje arba žydėjimo sezono metu. Pavyzdžiui, geriausias į gruntą ežiuolių sodinimo laikas – tik nuo balandžio vidurio. Taigi, nereikėtų skubėti ankstyvą pavasarį ežiuolių išsodinti į gėlyną.
Kita vertus, pateikdami augalus išankstiniams užsakymams, tikimės, kad šis platus asortimentas ir išsami informacija padės mūsų klientams projektuojant želdinius, suteiks peno naujoms idėjoms ir pilnatvės ilgiems žiemos vakarams. O mums leis geriau pasiruošti ir organizuoti darbus. Taigi, kviečiame Jus sudaryti išankstinį pirkimo užsakymą. Nesėkmės atveju, jeigu kuris nors Jūsų užsakytas augalas, žūtų, iššaltų arba būtų netinkamas išsiuntimui numatytu terminu – susisieksime su Jumis. Tačiau tikimės, kad visi mūsų augalai buvo tinkamai paruošti žiemojimui ir sėkmingai atlaikys žiemos speigus. Užsigrūdinę ir stiprūs, pasveikins pavasarį ir jo taip pat laukiančius, naujus savo šeimininkus.

Kaip pirkti?

Pirkti internetinėje parduotuvėje daugiametes.lt yra paprasta ir neturėtų sukelti papildomų nepatogumų.

Pirkimo proceso aprašymas:

  • Dėkite patikusias prekes į krepšelį. Kai jau norėsite pirkti, paspauskite dešinėje viršuje esančią nuorodą "Prekių krepšelis".
  • Spauskite "Atsiskaityti". Jei nesate užsiregistravęs sistemoje, pasirinkite "Naujiems Klientams: Prašome nurodyti apmokėjimų informaciją."
  • Užpildykite pateiktą anketą ir spauskite Registruotis.
  • Nurodykite pristatymo adresą jei jis skiriasi nuo Jūsų gyvenamojo adreso.
  • Pasirinkite pristatymo būdą: "Kurjerių tarnyba"
  • Pasirinkite apmokėjimo būdą: Mokėti pavedimu arba kurjeriui
  • Jei viskas tinka, spauskite "Užsakyti"
 

DĖMESIO!

Užsakymus galite atlikti ir el. paštu: gelesdaugiametes@gmail.com

Registruotiems

Reklaminis skydelis