Pristatymas PDF Spausdinti El. paštas

Augalus pradedame siųsti nuo kovo 20 dienos (priklausomai nuo oro sąlygų) iki spalio 30 dienos. Iškilusius, nenumatytus daugiametes.lt portale, klausimus padėsime spręsti telefonu 8-611-10224, darbo dienomis, nuo  pirmadienio iki penktadienio, 9 -16 valandomis. Vieno užsakymo metu, perkant keletą augalų, už pristatymą mokame tik vieną kartą.  

Svoris
Svoris iki 30 kg
Siuntimo išlaidos – išankstinio apmokėjimo metu. 5,50 Eur
Siuntimo išlaidos – apmokant kurjeriui6,95 Eur

Specialiai  supakuotus  augalus  išsiunčiame  nuo pirmadienio iki trečiadienio, ne vėliau nei 14 darbo dienų  nuo užsakymo apmokėjimo fakto mūsų sąskaitoje.

Iš visų auginamų augalų, jūsų pateiktam užsakymui atrenkame pačius gražiausius augalus, pagal numatytą vazonėlio dydį. Tačiau nuo mūsų valios nepriklauso augalų natūralaus vystymosi procesas ir, aišku savaime, jų išvaizda. Dirbtinomis sąlygomis pražydusios ar anksčiau pradėjusios vegetaciją daugiametės gėlės yra mažiau atsparios ligoms ir šalčiui. Todėl  siunčiamų augalų išvaizda tiesiogiai priklauso nuo jų natūralaus vystymosi proceso būklės. Rekomenduojame kovo/balandžio mėnesiais atkreipti dėmesį į tuos augalus, kurie dar tik pradeda vegetaciją jūsų gėlyne -  atsiųsti augalai atrodys taip pat. Nuotraukos, kurios yra pateiktos internetinės  parduotuvės kataloge, atvaizduoja augalus jų brandoje arba žydėjimo sezono metu. Pavyzdžiui, geriausias į gruntą  ežiuolių sodinimo  laikas – tik  nuo balandžio vidurio. Taigi, nereikėtų skubėti ankstyvą pavasarį ežiuolių išsodinti į gėlyną.
Kita vertus, pateikdami augalus išankstiniams užsakymams, tikimės, kad šis platus asortimentas ir išsami informacija padės mūsų klientams projektuojant želdinius, suteiks peno  naujoms idėjoms ir pilnatvės  ilgiems žiemos vakarams. O mums leis geriau pasiruošti ir organizuoti darbus. Taigi, kviečiame Jus  sudaryti  išankstinį pirkimo užsakymą. Nesėkmės atveju, jeigu kuris nors Jūsų užsakytas augalas, žūtų, iššaltų arba būtų netinkamas išsiuntimui numatytu terminu –  susisieksime su Jumis. Tačiau tikimės, kad visi mūsų augalai buvo tinkamai paruošti žiemojimui ir sėkmingai atlaikys žiemos speigus. Užsigrūdinę ir stiprūs, pasveikins pavasarį ir jo taip pat laukiančius, naujus savo šeimininkus.  

Kaip pirkti?

Pirkti  internetinėje  parduotuvėje  daugiametes.lt  yra paprasta ir neturėtų  sukelti papildomų nepatogumų.

Pirkimo proceso aprašymas:

  • Dėkite patikusias prekes į krepšelį. Kai jau norėsite pirkti, paspauskite dešinėje viršuje esančią nuorodą "Prekių krepšelis".
  • Spauskite "Atsiskaityti". Jei nesate užsiregistravęs sistemoje, pasirinkite "Naujiems Klientams: Prašome nurodyti apmokėjimų informaciją."
  • Užpildykite pateiktą anketą ir spauskite Registruotis.
  • Nurodykite pristatymo adresą jei jis skiriasi nuo Jūsų gyvenamojo adreso.
  • Pasirinkite pristatymo būdą: "Kurjerių tarnyba"
  • Pasirinkite apmokėjimo būdą: Mokėti pavedimu arba kurjeriui (prisideda 1,45 Eur)
  • Jei viskas tinka, spauskite "Užsakyti"
 

Registruotiems