Kokybė PDF Spausdinti El. paštas

Išsirinkti augalus balkonui ar gėlynui gali užtrukti tik keletą minučių. Dažnai  neįvertiname, kad  tai  pasirinkimas netgi  keletui ateinančių  metų.  Jeigu  į  pastovią augimvietę  sodinsime  prastos kokybės sodinamąją medžiagą, gali būti, kad ji sunyks arba užtruksite keletą metų ilgiau, kad augalas įgautų tikrąją išvaizdą. Todėl, pirkdami augalus, svogūnėlius ar sėklas, turime atkreipti dėmesį į jų kokybę. 

Rūpindamiesi mūsų klientų gėlynais, siūlome kokybiškus augalus:


  • visi parduodami augalai yra auginti vazonėliuose ir specialiai paruoštuose ( priedai - mineralai, ilgo veikimo trąšos, molis, perlitas) substratuose.  Atskiroms augalų grupėms ruošiami specialūs mišiniai, kurie užtikrina greitesnį ir kokybiškesnį isišaknydijimo procesą, o ir vėliau, augalai perkelti iš vazonėlio į pastovią augimvietę, mažiau patiria streso, nepažeidžiamos šaknys. Auginti tokiu būdu yra sudėtingiau, tačiau žvelgiant iš klientų pusės, tai yra labai patogu, praktiška ir patikima. 
  • nesiunčiame pažeistų augalų.
  • nesiūlome iškastų iš grunto augalų.
  • nauja sodinama žaliava yra tiekiama iš sertifikuotų medelynų ir augynų. Tuo užtikriname veislės autentiškumą, bei galime pasiūlyti sveikus, nevirusuotus augalus. Lietuvoje nėra sertifikuotų daugiamečių žolinių augalų motininių augynų, kurie gali užtikrinti sveikų, devirusuotų sodinukų patekimą į rinką. Be to, beveik visos naujai introdukuotos  ar kitaip įdomios naujos gėlių veislės   yra saugomos autorinių teisių ( mūsų kataloge pažymėtos PBR, TM, R), norint juos dauginti ir toliau platinti, reikalingos licenzijos. Augalų autorinių teisių apsaugos mechanizmas Lietuvoje neveikia,leidimai dauginti ir toliau platinti licenzijuotus/apsaugotus augalus Lietuvoje neišduodami. 
 

Registruotiems